Поиск
0
Корзина

C тэновым нагревателем Тип терморегулятора электронный

C тэновым нагревателем Тип терморегулятора электронный
Инкубатор электронный цифровой ИБ-100-Э на 120 яиц с механическим переворотом

Бытовой инкубатор ИБ-100-Э оснащен современным электронным терморегулятором, который является более точным и надежным, чем электромеханический. Инк..

935,00 грн.

Инкубатор ИБ-24 (мини)

Это современный небольшой инкубатор, который очень удобный и красивый внешне. Ко всему это продуктивный инкубатор с механическим переворотом яиц для в..

602,00 грн.

Показаны с 1 по 2 из 2 (1 страниц)

Последние

Інкубатор Рябушка Smart Turbo - 150 яєць цифровий терморегулятор Інкубатор Рябушка Smart Turbo - 150 яєць цифровий терморегулятор

Новітній технологічно прорив на ринку інкубаторів це Рябушка Smart Plus. Виробник створив відмінний виріб з цифровим терморегулятором на велику кі..

835,00 грн.

Побутовий інкубатор Рябушка Smart автомат 48 яєць Побутовий інкубатор Рябушка Smart автомат 48 яєць

Ви початковий фермер або вже досвідчений розвідник? Вам в будь-якому випадку доведеться до душі новий інкубатор Рябушка Smart автомат на 48 яєць. Інуб..

1 065,00 грн.

Инкубатор Рябушка Smart Turbo 70 яєць цифровий терморегулятор Инкубатор Рябушка Smart Turbo 70 яєць цифровий терморегулятор

На перший погляд це дуже схожа модель з попередниками, але вона значно відрізняється за багатьма критеріями. Це міцний литий корпус з пресованого піно..

690,00 грн.