Поиск
0
Корзина

Ясла та брудери

Ясла та брудери
Ясла для пташенят "Курчатко" (для обігріву молодняку ​​птиці) Ясла для пташенят "Курчатко" (для обігріву молодняку ​​птиці)

Новонароджені пташенята дуже чутливі до холоду і потребують обігріву протягом 2–3-х діб з моменту народження, тому дуже важливо помістити пташен..

460,00 грн.

Ясла для курчат (брудер) Ясла для курчат (брудер)

Новонароджені пташенята дуже чутливі до холоду і потребують обігріву протягом 2–3-х діб з моменту народження. Тому дуже важливо помістити їх в с..

862,00 грн.

Ясла (брудер) + інкубатор "Курочка Ряба ІБ-130" два в одному (аналоговий терморегулятор) Ясла (брудер) + інкубатор "Курочка Ряба ІБ-130" два в одному (аналоговий терморегулятор)

Якщо Ви хочете отримувати максимум курчат при виведенні, то Вам обов'язково знадобляться ясла (брудер) + інкубатор "Курочка Ряба ІБ-130&..

940,00 грн.

Ясла (брудер) + інкубатор "Курочка Ряба ІБ-130Ц" два в одному (цифровий терморегулятор) Ясла (брудер) + інкубатор "Курочка Ряба ІБ-130Ц" два в одному (цифровий терморегулятор)

Якщо Ви хочете отримувати максимум курчат при виведенні, то Вам обов'язково знадобляться ясла (брудер) + інкубатор "Курочка Ряба ІБ-130Ц..

1 024,00 грн.

Ясла "Курочка ряба" дерев'яні Ясла "Курочка ряба" дерев'яні

Ясла (брудер) допоможуть Вам створити ідеальні умови для вирощування та годування пташенят, а ще захистять від агресивної зовнішнь..

1 034,00 грн.

Брудер Ясла для пташенят «Теплуша» Брудер Ясла для пташенят «Теплуша»

Брудер Ясла для пташенят «Теплуша» - це добре продумана конструкція, яка призначена для збереження здоров'я пташенят у перші дні їх іс..

699,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 6 (1 страниц)

Последние

Новый
Інкубатор побутовий «Рябушка ІБ-70» / цифровий виносний терморегулятор / ТЕН Інкубатор побутовий «Рябушка ІБ-70» / цифровий виносний терморегулятор / ТЕН

Інкубатор побутовий «Рябушка ІБ-70» - це недорога і компактна модель, яка поміщає в себе 70 курячих яєць. За допомогою інкубатора можна за..

599,00 грн.

Новый
Побутовий інкубатор «Рябушка ІБ-70» на 70 яєць аналоговий (теновий нагрівач) Побутовий інкубатор «Рябушка ІБ-70» на 70 яєць аналоговий (теновий нагрівач)

Побутовий інкубатор «Рябушка ІБ-70» - це бюджетна модель інкубатора, ціна на який дозволяє придбати його усім бажаючим. З його допомогою в..

568,00 грн.

Побутовий інкубатор «Рябушка ІБ-70» на 70 яєць + вентилятор (керамічний нагрівач) Побутовий інкубатор «Рябушка ІБ-70» на 70 яєць + вентилятор (керамічний нагрівач)

Побутовий інкубатор «Рябушка ІБ-70» відноситься до числа бюджетних моделей оптимальної якості. Пристрій призначений для одночасного виведе..

709,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним