Пошук
0
Кошик

Птахівництво

Прилади малої механізації істотно полегшують життя на фермі. Такий пристрій як корморізка значно скорочує час і фізичні зусилля при приготуванні кормової суміші для тварин. Для середніх і великих господарств ефективними є корморізки з електричним двигуном. Вони показують високу продуктивність і стабільний режим роботи.
Серійне виробництво інкубаторів від торгової марки «Лелека» почалося більш ніж 20 років тому. На даний момент модельний ряд цього виробника представлений на ринку в декількох модифікаціях, що дозволяє покупцеві вибрати оптимальну модель під конкретні потреби.
З овечої вовни роблять різний одяг і постіль, які мають високу якість і міцність. Товари з овчини мають тривалі період експлуатації за рахунок високої зносостійкості. Однак щоб зберегти охайний зовнішній вигляд таких виробів, необхідно встановити за ними правильний догляд.
Сучасні прилади малої механізації дозволяють значно поліпшити умови праці на фермах і підвищити продуктивність. Тепер немає необхідності вручну заготовлювати кормову суміш для тварин, коли є крупорушка, купити яку можна по невеликій вартості.
Придбання інкубатора є розумне вкладення грошових коштів. Вже після декількох разів його використання ви зможете повернути вкладені в нього кошти, адже таке обладнання показує хорошу продуктивність і високий відсоток виведення здорового потомства.
Факт дня: чому вафлі в клітинку?
Вафлі! Що нам відомо про них? Серед любителів цього популярного ласощі були найвідоміші композитори Шопен і Штраус, поет Гете, письменники Неруда і Кафка, винахідник Нобель і психоаналітик Фрейд. Винайдена в Європі ще в середньовіччі, ця солодкість і донині є найпоширенішим кондитерським виробом по всьому світу.
Показано з 1 по 6 з 113 (всього 19 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо