Поиск
0
Корзина

Автоматичні інкубатори Тип терморегулятора цифровий зі звуковим

Автоматичні інкубатори Тип терморегулятора цифровий зі звуковим
Інкубатор автоматичний «Говорун MS-98» 12в (для будь-яких типів яєць з овоскопі і зволожувачем) Інкубатор автоматичний «Говорун MS-98» 12в (для будь-яких типів яєць з овоскопі і зволожувачем)

Одна з моделей нової серії інкубаторів "Говорун". За базу взято розробки імпортного виробництва і адаптовані під наш ринок. Головна перев..

3 800,00 грн.

Показаны с 1 по 1 из 1 (1 страниц)

Последние

Новый
Брудер - інкубатор "курочка ряба" 80 цифровий тен (корпус брудера) Брудер - інкубатор "курочка ряба" 80 цифровий тен (корпус брудера)

При відсутності квочки, яка обігріває пташенят своїм теплом, для виведених пташенят в інкубаторі обов'язково знадобляться ясла. Курчата, що з'..

1 318,00 грн.

Новый
Брудер ясли для цыплят наседка бр-100 для 100 суточных цыплят с подсветкой и лотком для помета Брудер ясли для цыплят наседка бр-100 для 100 суточных цыплят с подсветкой и лотком для помета

Квочка БР-100 - ясла для курчат, в яких створені комфортні умови для підростаючого молодняку. Автоматичний контроль температури, лотки для посліду і м..

1 250,00 грн.

Новый
Побутовий автоматичний інкубатор "Курочка ряба ІБ-56" в пластиковому корпусі / вентилятор Побутовий автоматичний інкубатор "Курочка ряба ІБ-56" в пластиковому корпусі / вентилятор

Побутовий прилад під назвою «Курочка Ряба ІБ-56» автомат це автоматичний і доступний побутової інкубатор для яєць. Цей інкубатор сучасний ..

1 505,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним