Пошук
0
Кошик

Рябушка


Терморегулятор цифровий розетковий трансформаторний із звуковим сигналом Termovit 800 для інкубатора Терморегулятор цифровий розетковий трансформаторний із звуковим сигналом Termovit 800 для інкубатора

Цифровий терморегулятор Termovit 800 призначений для контролю та підтримки стабільної температури в інкубаторах, брудерах, тераріумах, теплицях, оранж..

523,00 грн.

Терморегулятор аналоговий розетковий Рябушка TD для інкубатора Терморегулятор аналоговий розетковий Рябушка TD для інкубатора

Терморегулятор "Горобець TD" - це аналоговий автоматичний пристрій, спеціально розроблений для точного підтримання заданої температури всере..

392,00 грн.

Механічний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» на 70 яєць з керамічним нагрівачем, цифровим терморегулятором та вентилятором Механічний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» на 70 яєць з керамічним нагрівачем, цифровим терморегулятором та вентилятором

Інкубатор «Рябушка Smart TURBO» є сучасним рішенням для виведення птиці, що забезпечує оптимальні умови для інкубації до 70 курячих яєць. ..

1 337,00 грн.

Автоматичний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» на 130 яєць з інфрачервоним нагрівачем (цифровий терморегулятор, вентилятор) Автоматичний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» на 130 яєць з інфрачервоним нагрівачем (цифровий терморегулятор, вентилятор)

Автоматичний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» призначений для виведення до 130 курячих яєць, поєднуючи в собі сучасні технології та зручніс..

2 098,00 грн.

Інкубатор «Рябушка Smart» на 70 яєць (цифровий терморегулятор) з ручним переворотом Інкубатор «Рябушка Smart» на 70 яєць (цифровий терморегулятор) з ручним переворотом

Інкубатор «Рябушка Smart» на 70 яєць із цифровим терморегулятором та ручним переворотом - це сучасне та ефективне рішення для домашнього п..

1 147,00 грн.

Інкубатор «Рябушка Smart» на 70 яєць (цифровий терморегулятор) з механічним переворотом Інкубатор «Рябушка Smart» на 70 яєць (цифровий терморегулятор) з механічним переворотом

Інкубатор «Рябушка Smart» на 70 яєць з цифровим терморегулятором і механічним переворотом є високотехнологічним пристроєм для інкубації яє..

1 208,00 грн.

Інкубатор «Рябушка Smart TURBO» на 70 яєць з керамічним нагрівачем (цифровий терморегулятор, вентилятор) Інкубатор «Рябушка Smart TURBO» на 70 яєць з керамічним нагрівачем (цифровий терморегулятор, вентилятор)

Інкубатор «Рябушка Smart TURBO» є сучасним рішенням для виведення птиці, що забезпечує оптимальні умови для інкубації до 70 курячих яєць. ..

1 264,00 грн.

Інкубатор «Рябушка Smart Plus» на 150 яєць (аналоговий терморегулятор) з механічним переворотом Інкубатор «Рябушка Smart Plus» на 150 яєць (аналоговий терморегулятор) з механічним переворотом

Інкубатор «Рябушка Smart Plus» на 150 яєць з цифровим терморегулятором і механічним переворотом являє собою високотехнологічний прист..

1 203,00 грн.

Показано з 1 по 8 з 14 (всього 2 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо