Пошук
0
Кошик

Рябушка


Інкубатор «Рябушка Smart Plus» на 150 яєць (цифровий терморегулятор) з механічним переворотом Інкубатор «Рябушка Smart Plus» на 150 яєць (цифровий терморегулятор) з механічним переворотом

Інкубатор «Рябушка Smart Plus» на 150 яєць з цифровим терморегулятором і механічним переворотом є високотехнологічним пристроєм для інкуба..

1 320,00 грн.

Терморегулятор цифровий розетковий трансформаторний із звуковим сигналом Termovit 800 для інкубатора Терморегулятор цифровий розетковий трансформаторний із звуковим сигналом Termovit 800 для інкубатора

Цифровий терморегулятор Termovit 800 призначений для контролю та підтримки стабільної температури в інкубаторах, брудерах, тераріумах, теплицях, оранж..

523,00 грн.

Терморегулятор аналоговий розетковий Рябушка TD для інкубатора Терморегулятор аналоговий розетковий Рябушка TD для інкубатора

Терморегулятор "Горобець TD" - це аналоговий автоматичний пристрій, спеціально розроблений для точного підтримання заданої температури всере..

392,00 грн.

Механічний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» на 70 яєць керамічний нагрівач цифровий терморегулятор вентилятор 220/12 з резервним живленням Механічний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» на 70 яєць керамічний нагрівач цифровий терморегулятор вентилятор 220/12 з резервним живленням

Інкубатор «Рябушка Smart TURBO» є сучасним рішенням для виведення птиці, що забезпечує оптимальні умови для інкубації до 70 курячих яєць. ..

1 852,00 грн.

Механічний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» на 70 яєць з керамічним нагрівачем, цифровим терморегулятором та вентилятором Механічний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» на 70 яєць з керамічним нагрівачем, цифровим терморегулятором та вентилятором

Інкубатор «Рябушка Smart TURBO» є сучасним рішенням для виведення птиці, що забезпечує оптимальні умови для інкубації до 70 курячих яєць. ..

1 337,00 грн.

Автоматичний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» на 48 яєць (керамічний нагрівач цифровий терморерегулятор вентилятор) Автоматичний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» на 48 яєць (керамічний нагрівач цифровий терморерегулятор вентилятор)

Автоматичний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» призначений для виведення до 48 курячих яєць, поєднуючи в собі сучасні технології та зручніст..

1 852,00 грн.

Автоматичний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» на 130 яєць з інфрачервоним нагрівачем (цифровий терморегулятор, вентилятор) Автоматичний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» на 130 яєць з інфрачервоним нагрівачем (цифровий терморегулятор, вентилятор)

Автоматичний інкубатор «Рябушка Smart TURBO» призначений для виведення до 130 курячих яєць, поєднуючи в собі сучасні технології та зручніс..

2 098,00 грн.

Інкубатор «Рябушка Smart» на 70 яєць (цифровий терморегулятор) з ручним переворотом Інкубатор «Рябушка Smart» на 70 яєць (цифровий терморегулятор) з ручним переворотом

Інкубатор «Рябушка Smart» на 70 яєць із цифровим терморегулятором та ручним переворотом - це сучасне та ефективне рішення для домашнього п..

1 147,00 грн.

Показано з 1 по 8 з 14 (всього 2 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо